خرید واحد 161 متری در برج صیادشیرازی در شمال دریاچه چیتگر

چیتگر , منطقه 22 شهرداری تهران
فروش 756,000,000تومان - مسکونی
3 اتاق خواب 2 حمام 1 پاركينگ

برجهای مسکونی فاز2 صیاد شیرازی در قالب 7 بلوک 20 طبقه ساخته شده است که یک طبقه لابی و 19 طبقه مسکونی می باشد. در هر طبقه از برجها 8 واحد مسکونی وجود دارد که چهار واحد در قسمت غربی و 4 واحد در قسمت شرقی بلوک واقع شده که توسط راهرو واسط به هم وصل می باشد.

برج های صیاد دارای 4 تیپ آپارتمان با متراژهای 116 و 144 متر دو خواب و 157 و 161 متر 3 خواب می باشد که بجز تعداد کمی از واحدهای 116 متری ، کل واحد های مجموعه صیاد دارای اتاق مستر می باشد.

از ویژگی های برجهای صیاد می توان به لابی بسیار شیک برجها و لابی من 24 ساعته و دوربین مداربسته و آیفون تصویری و سالن اجتماعات بسیار شیک و بزرگ آن اشاره نمود.

4 برج از 7 برج مجموعه صیاد رو به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر می باشد و واحدهای جنوبی این برجها دارای دید بسیار زیبا و بدون مزاحم نسبت به دریاچه و پارک هستند که از این لحاظ جزو واحدهای ویژه و پرطرفدار منطقه محسوب می گردند.

یک واحد ۱۶۱ متری و ۳ خوابه در برج صیاد شیرازی و در شمال دریاچه چیتگر و در منطقه ۲۲ شهرداری تهران با ویو دریاچه چیتگر و جنگل چیتگر و در طبقه 9 برج و فول امکانات و دارای سالن ورزش ، شوتینگ زباله و ۴ لاین اسانسور که در هر طبقه ۸ واحد مسکونی قرار دارد و دارای کابینت و پارکینگ و انباری میباشد و با ویو دریاچه چیتگر و جنگل چیتگر و با کابینت ممبرون ، کاغذ دیواری ترک و قابل شستشو و نوساز و کلید نخورده است

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید واحد 161 متری در برج صیادشیرازی در شمال دریاچه چیتگر با مشاورین املاک تخت جمشید تماس بگیرید

نماينده: حمید نصیری

  • موبايل : 09129358519


ادامه

Similar Properties

پاسخی بگذارید