وبلاگ

آخرین مطالب درباره منطقه 22 شهرداری تهران

پروژه های شخصی ساز منطقه 22

پروژه های شخصی ساز منطقه 22

علاوه بر پروژه های پیشفروش تعاونی ساز که تعدادشان نیز بسیار زیاد می باشد ، چند پروژه شخصی ساز خوب نیز در سطح منطقه 22 وجود دارند که در مراحل مختلف ساخت قرار دارند که از نظر کیفیت می توان روی آنها حساب کرد و حتی از نظر اعتبار و امنیت نقل و انتقال از پروژه های خوب و مطمئن منطقه محسوب می شوند. در ادامه به ذکر چند نمونه و شرح مشخصات آن می پردازم.

  • برج لبخند ؛ یکی از شیک ترین برج های منطقه که در ۱۸ طبقه-۳ طبقه پارکینگ و انباری و تجاری و رستوران و لابی و ۱۵ طبقه مسکونی- ساخته شده و با بهترین کیفیت تکمیل و در حال فروش می باشد. طبقات مسکونی هر کدام دارای لابی جداگانه هستند و هر طبقه ۷ واحد با متراژهای ۶۴، ۱۰۱، ۱۲۴، ۱۲۸، ۱۳۳ و ۱۷۴ متری که از یک خواب تا سه خوابه دارد. در ساخت این برج از بهترین مصالح و باکیفیت ترین برندهای درجه یک ایرانی و خارجی استفاده شده است. دارای بهترین طراحی بوده و از نظر موقعیت مکانی نیز در بخش شمال غربی دریاچه با دید و ویوی مناسب نسبت به دریاچه مختص واحدهای جنوبی و کوه و پاساژ ایران مال مختص واحدهای شمالی، بهترین چشم انداز را برای ساکنین برج به ارمغان می آورد. از امکانات و ویژگی های برج لبخند می توان به موارد بسیاری اشاره کرد همچون؛ درب ضدسرقت، نقاشی و کابینت درجه یک، باغ بام و آلاچیقی بسیار زیبا با فضای سبز و بابیکیوی درجه یک جهت جشن ها و دورهمی های ساکنین. سالن جلسه و همایش مجلل، آسانسورهای حمل بار و نفر از بهترین برندهای موجود در بازار، دوربین مداربسته و لابی ۲۴ ساعته و…. از نظر امنیت نقل و انتقال نیز تمامی واحدهای برج لبخند با داشتن پایان کار و سند تفکیکی تک برگ طی یکسال آینده می توان برج لبخند را از ایمن ترین پروژه های منطقه قلمداد کرد. تعداد زیادی از واحدهای این برج به فروش رفته است و تعداد محدودی نیز جهت فروش آماده هستند. قطعا برج لبخند با کیفیتی که سطح آن از سطح منطقه ۲۲ بسیار بالاتر است، قیمتی بالاتر از قیمت میانگین منطقه دارد اما اگر قصد سکونت در یک برج با تمام مختصات یک برج مجلل و باشکوه را دارید و از آپارتمان خود آسایش و راحتی همراه با حس شکوه و عظمت، انتظار دارید قطعا برج لبخند گزینه مناسبی می باشد.
  • برج های شش گانه پارلمان ؛ مجتمع پارلمان البته در مرحله نازک کاری است و به نوعی پیشفروش محسوب می شود. تعداد چهار برج از این مجتمع به صورت اختصاصی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی-دوره ششم- ساخته می شود و دو برج دیگر آزاد فروش و پیش خرید از آنها برای عموم آزاد می باشد. موقعیت مکانی پارلمان در شمال غربی دریاچه و بین برج های فاز۲ صیاد شیرازی و برج های شهرک آسمان قرار دارد و موعد تحویل آن یکسال آینده یعنی تابستان ۹۷ می باشد. متراژ واحدهای پارلمان به این صورت است؛ ۱۲۷ متری(دوخوابه)، ۲۷۰ متری (۴ خوابه) و پنت هاوس های ۵۴۰ متری. یکی از مزیت های پیش خرید از پارلمان این است که خریدار از ابتدای امر می تواند طبقه و جهت واحد خود را انتخاب نموده و حتی تیپ کیفیتی آن را نیز مشخص نماید. تیپ کیفیتی در پروژه پارلمان به دو دسته تقسیم می شود؛ درجه یک ایرانی و لاکچری یا همان درجه یک فرانسوی که خریدار می تواند علاوه بر انتخاب طبقه و جهت از ابتدای امر مشخص نماید که مصالحی که در واحدش بکار می رود درجه یک ایرانی باشد یا درجه یک فرانسوی که جالب اینجاست که اگر تیپ لاکچری را انتخاب کند حتی می تواند رنگ زمینه غالب را نیز تعیین کند. پروژه پارلمان نیز از امکانات و آپشن چیزی کم ندارد. از پارکینگ و انباری و درب ضدسرقت گرفته که در تمامی پروژه ها یافت می شود تا سنگ های مرجانی خاصی که در معدن های خاصی از دنیا استخراج می شوند و در کار که می نشیند زیبایی خاص و خیره کننده ای به دیوار واحدها می بخشد. سالن ورزشی و اجتماعات و … تمامی امکانات عام و خاصی که به شما احساس لاکچری و خاص بودن می بخشد از ویژگی های برج های لوکس پارلمان می باشد. پارلمان نیز از نظر اطمینان و امنیت نقل و انتقال و همچنین قیمت خاص خود و شرایط پرداخت مناسب تا زمان تحویل، خود را به عنوان یکی از گزینه های اصلی و قابل تامل مشکل پسندان و خاص پسندان مطرح می نماید.
  • برج های آبشار ؛ برج های ۴ و ۶ طبقه آبشار از دیگر پروژه های شخصی ساز منطقه ۲۲ هستند که با کمی اختلاف در موقعیت مکانی نسبت به دو گزینه قبلی، برای خریدارنی مناسب و شایان فکر کردن است که شمال اتوبان خرازی را بیشتر از جنوب آن و شلوغی اطراف دریاچه می پسندند. برج های آبشار نیز همانند لبخند و پارلمان از بهترین مصالح و درجه یک ترین امکانات استفاده کرده است. به دلیل جلوگیری از طولانی شدن مطلب تنها به ذکر نام پروژه آبشار بسنده می کنم.
  • برج کادوس ؛ برج کادوس نیز یکی از پروژه های خاص و مطلوب منطقه ۲۲ است که علاقمندانی که به سمت بلوار کوهک و اطراف مرکز خرید طوبی تمایل دارند را به خود جلب می کند. برج کادوس نیز از مصالح درجه یک و طراحی پلان و نقشه بدون عیب بهره برده است و قیمتی منطقی نسبت به کیفیت درجه یک و همچنین امنیت نقل و انتقال آن، تمامی مزایای آن را تکمیل می کند. به حدی که می توان کادوس را نیز به لیست برج های لوکس و مجلل منطقه ۲۲ اضافه کرد. مسلم است که علاوه بر این ۴ برج، برج های لوکس شخصی ساز دیگری نیز در منطقه ۲۲ وجود دارند. همینطور مجتمع های ۳ واحدی و ۶ واحدی بسیار شیک و مجللی که در قطعات ۳۰۰ و ۵۰۰ متری شهرک گلستان ساخته می شوند را می توان به لیست اضافه کرد. با امید به اینکه تمامی خریدارانی که پا به منطقه ۲۲ می گذارند با آگاهی کامل دست به انتخابی ایمن و مطمئن بزنند.

 

پاسخی بگذارید