وبلاگ

آخرین مطالب درباره منطقه 22 شهرداری تهران

خرید خانه در منطقه 22

خرید خانه در منطقه 22

خرید خانه در منطقه 22 امروزه فوق العاده مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است. چرا که از نظر کارشناسان مسکن این منطقه آینده درخشانی دارد و خرید خانه در این منطقه بورس سرمایه گذاری مسکن این روزهاست.

منطقه 22 تهران با مساحت 6200 هکتار خود توانسته بزرگترین منطقه 22 گانه تهران باشد که 1300 هکتار آن را فضای سبز پوشش داده است . دسترسی منطقه 22 بسیار خاص میباشد به این خاطر که از طریق بزرگراههای همت ؛ آزادگان ، تهران کرج و بزرگراه حکیم دسترسی منطقه ای دارد .
این منطقه توانسته قطب گردشگری کلان شهر تهران بزرگ باشد به همین خاطر پروژه های تفریحی زیادی افتتاح شده همچون آبشار تهران، شهربازی هزار و یک شب ، بوستان جوانمردان و پروژه های دیگر که قبلا به معرفی آنها پرداختیم .

فرصت سرمایه گذاری در منطقه 22

وجود مراکز خرید و مال های فوق العاده زیبا و تازه ساز توانسته جلوه خاصی به این منطقه بدهد ، پروژه های مثل ایران مال و مرکز خرید بام لند با ساخت فوق العاده که باعث ایجاد فرصت سرمایه گذاری فوق العاده در این منطقه می شود .

این روزها همه درباره آلودگی هوا صحبت می کنند اما مورد که باعث افزایش خرید در منطقه 22 می شود هوا پاک این منطقه می باشد که باعث شده آنرا به عنوان پاک ترین منطقه تهران قرار دهد که دلیل وجود این آب و هوا مناسب وجود پارک جنگلی چینگر ، دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی لتمال کن و میزان فضای سبز بالاتر نسبت به باقی مناطق تهران است .

مهمترین شاخصه این منطقه که باعث شده خرید خانه در منطقه 22 متقاضی بیشتری داشته باشد شهرک سازی های مناسب است که مهم ترین این شهرک ها شهرک راه آهن ، شهرک صدرا ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، شهرک نمونه سپاه ، شهرک صیاد شیرازی است .

مشاوره خرید خانه در منطقه 22

در نگاه کلی منطقه 22 تهران یکی از مناطق در حال توسعه شهری است که می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد کند ، کارشناسان املاک تخت جمشید آماده هستند تا شما را در زمینه خرید خانه در منطقه 22 راهنمایی بکنند تا بهترین فرصت های سرمایه گذاری را برای شما عزیزان ایجاد کنند .

برای آشنایی بیشتر با پروژه های که در منطقه 22 در حال اجرا هستند می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید ما روزانه بهترین فرصت های خرید خانه در این منطقه را قرار میدهند که باعث شده نظر بسیاری از عزیزان که خواهان خرید خانه در منطقه 22 هستند را جلب کند .

پاسخی بگذارید